У Дашівській ОТГ проводиться збір пропозиції щодо маршруту комунального автобуса по пасажирським перевезенням

Дата: 10.10.2019 12:33

Для вирішення питання пасажирських перевезень та покращення транспортного сполучення між населеними пунктами Дашівської громади  у комунальну власність ОТГ придбали пасажирський автобус Mercedes-Benz Sprinter. Автобус буде здійснювати перевезення пасажирів між населеними пунктами Дашівської ОТГ. На даний час проводиться збір пропозицій щодо маршруту та графіку перевезень. Пропозиції можете залишити за  телефоном 3-25-50, в усіх старостатах, а також у коментарях до даного оголошення.

Коментарі:

Анонім
2019-10-16 12:03:17

До Дашева сполучення нема з Кантелини було б добре якби ходив автобус. Приєдати приєднали , а умов нема????????????????

Бондури
2019-10-11 15:13:58

Дуже добре було б щоб відкрили маршрут Дашів-Гайсин!!!З Гайсина останій автобус іде в Дашів об 17.20 Це не зручно адже люди працюють до 18.00 а де хто і до 19.00 години.А скільки бажаючих дітей які мають бажання відвідувати гуртки в м. Гайсини АЛЕ не має чим повернутися додому!Тому були б вдячні щоб з Гайсина маршрутка відізджала о 19.00 Щиро дякуємо.

Анонім
2019-10-10 20:09:00

По Дашеву чудові дороги та багато маршрутних автобусів тож буде актуальіше якщо Транспорт курсуватиме саме у віддалені села Шабельня Білки і т д

Наталія Назарчук
2019-10-10 12:51:54

Непогано було б, якби автобус курсував селищем, хоча б 2 рази в неділю (в базарні дні), та до Храму. Наприклад : 7:30 ст. Дашів (Завалля) до базару; 8:00 - з Польового (аж з-під Купчинець), селом до базару; 8:30 ст Дашів (від підстанції ) до базару. Потім у зворотньому напрямку, починаючи з 10:00, наприклад. Так і до Храму, хоча б в неділю і дні великих свят.

Відповідь адміністратора:

Дякуємо за конструктивну пропозицію, вона передана для опрацювання та врахування під час розробки маршруту курсування.

2019-10-10 16:28:30