Результати конкурсу на заміщення посади

Дата: 10.10.2019 16:30

Згідно Закону України «Про освіту», Закону України  «Про загальну середню освіту», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти» від 28.03.2018 №291, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.04.2018 №454/31906,  рішення виконавчого комітету Дашівської селищної ради від  11.05.2018 р .№ 60  «Про затвердження Порядків призначення та звільнення керівників закладів культури та освіти, наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту  від 28.08.2019 р.   №142-ОД , з метою забезпечення прозорості при призначенні керівників закладів освіти, у зв’язку з вакантною посадою директора Кальницької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ярослава Івашкевича, проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Кальницької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ярослава Івашкевича.

Згідно протоколу №1 засідання конкурсної комісії від 07.10.2019 року до участі у конкурсі було допущено 3 осіб: Пасічнюк Ларису Станіславівну, 24.02.1971 року народження; Поїзд Валентину Савівну, 16.02.1969 року народження; Цибульську Людмилу Станіславівну, 26 .10.1972 року народження.

Конкурсний відбір складався з трьох етапів: тестування, письмове вирішення ситуаційного завдання, презентація перспективи розвитку закладу. Відповідно до Порядку оцінювання результатів конкурсу, підсумковий рейтинг кандидатів визначався шляхом додавання середніх оцінок за кожен етап проведення конкурсного відбору.

Переможцем конкурсного відбору визнано Поїзд Валентину Савівну як таку, що за результатами  проведеного іспиту набрала найбільшу суму балів (протокол №2 від 08.10.2019 р.).

Протокол засідання