Урочисті заходи до Дня захисника України та Дня Українського козацтва

Дата: 14.10.2019 10:08

11 жовтня в с. Кальник Дашівської ОТГ відбулися урочисті заходи до Дня захисника України та Дня Українського козацтва. З вітальним словом до жителів громади звернулись голова Іллінецької районної державної адміністрації Андрій Лисак та селищний голова Сергій Тітаренко. Селищний голова Сергій Тітаренко вручив грамоти за мужність та відвагу учасникам антитерористичної операції та жителям громади за популяризацію серед молоді культурних і духовних традицій козацтва.

По закінченню урочистої частини розпочався святковий концерт, під час якого працівники культури та аматори своїми піснями та танцями вітали мужніх синів України з їх професійним святом. За сприяння СТОВ «Славутич» музичну програму жителям та гостям славетного козацького села Кальник подарував гурт «Подільські музики».