«Творці натхнення»

Дата: 12.11.2019 10:08

«Творці натхнення» - під таким гаслом 9 листопада  в Дашівській ОТГ відбулося свято вшанування працівників культури та аматорів народного  мистецтва.

З теплими словами вітань до присутніх звернулися селищний голова Сергій Тітаренко та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Долгова.

«Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі,
наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне.
Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу,що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.
Вітаючи вас з професійним святом, щиро бажаємо міцного здоров'я, добра, благаполуччя.
Щедрих творчих ужинків, натхнення, та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю.
» - сказав у своєму виступі Сергій  Тітаренко.

Зі словами вдячності за нелегку творчу працю звернулася до працівників культури Ольга Долгова: «Ми маємо чим пишатися, за роки перебування в об’єднаній громаді  створилися нові творчі колективи, які заявили про себе на районній та обласній сценах : хоровий колектив «Дашівські передзвони », вокальний ансамбль «Мелодія», тріо «Струни серця», хореографічні колективи «Дивоцвіти», «Фрідом» - щедро дарують людям свій талант та красу української пісні і танцю.».

Кращі представники культурної галузі ОТГ були нагороджені грамотами та подяками відділу освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради, а виступ ансаблю «Водограй» із міста Вінниця став справжнім музичним подарунком для дашівчан та гостей нашого містечка.