Запрошуємо представників бізнесу на тренінг

Дата: 19.11.2019 15:31

Тренінг «Менеджмент в стилі Agile для команд МСБ»

Менеджмент в стилі Agile - це особливий вид швидкісного менеджменту, ідеальний в рішенні проектних завданькомандної роботи, націленої на швидкий і якісний результат з високим Коефіцієнтом Корисної Дії.

Коли?        29 листопада 2019 року, о 10:00 годині

Для кого? Керівники та власники МСБ, спеціалісти по роботі з клієнтами.

Місце проведення: м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 12а, КП «Артинов», 2 поверх

Мета: надати учасникам можливість освоїти нові прийоми для формування команди та навички фасилітації і мотивації команди на досягнення мети, а також розвинути техніки створення самоорганізованих команд, які готові до змін та вдосконалення продукту на будь-якому етапі проекту

Форма роботи: презентація від тренера, аналіз кейсів, розв’язання ситуаційних задач.

Тренер: Євгеній Гетманчук - засновник і керівник консалтингової компанії Getmanchuk Group. Більше 10 років тренерського і консалтингового досвіду в Україні. Експерт-практик в області управління змінами, лідерства та менеджменту, Agile-коуч.

Щоб бути agile, треба вміти швидко і легко рухатися і швидко міркувати. У світі бізнесу все менше галузей, де не має конкурентів, а швидкість копіювання практично позбавляє можливості вивести продукт на ринок і спочивати на лаврах. Без здатності швидко адаптуватися до змін, яку дає так звана «методологія Agile», виживати все складніше.

Кейси і практичний підхід роблять цей тренінг максимально корисним і функціональним, ви отримаєте SCRUM конструктор, кожна деталь якого має самостійну практичну цінність.

В рамках тренінгу ви зануритесь в роботу гіпотетичної компанії і пройдете, разом з тренером шлях від планування стратегії роботи на ринку до реагування на зміни.

Зареєструватися можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1JVPLr7qL_DtNr1_HcTrBlGyO1fojyESbXrPoMcxyN5c/edit?usp=sharing

Увага! Реєстрація онлайн не є гарантією участі, а лише сплата за участь в заході.

Вартість тренінгу:

при  оплаті до 19.11.19 р. становить 550 грн

- при оплаті після 19.11.19  - 700 грн.

Реєстрація триває до 26 листопада

Про Вашу участь у тренінгу буде повідомлено після оплати.

Оплату можна здійснити за такими реквізитами:

Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області»

ЄДРПОУ 40593257

П/р UA233204780000026003924419947;

відділення №223/01, АБ УКРГАЗБАНК;

МФО: 320478

Призначення платежу: За інформаційно-консультаційні послуги з питань розвитку малого та середнього бізнесу

За більш детальною інформацією звертайтеся до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: (0432)57-57-24, 0948775723, 0989592038 (viber) або e-mail: ardvin.org@gmail.com