Децентралізація в дії: нові можливості з Громадським бюджетом

Дата: 20.11.2019 11:39

Громадський бюджет або бюджет участі — це програма, завдяки якій жителі громади впливають на розподіл частини коштів місцевого бюджету та сприяють розвитку громади.

За її умовами кожен небайдужий громадянин може подати заявку на реалізацію проекту, який вирішить нагальну проблему громади та покращить умови проживання в ній.

Для активізації жителів Дашівської громади та реалізації громадських ініціатив на 35 сесії Дашівської селищної ради від 06.09.2019 року прийнято рішення №885 «Про затвердження Положення про громадський бюджет Дашівської об’єднаної територіальної громади», яке регулює порядок подання та розгляду проектів, голосування та підрахунку голосів.

На виконання даного рішення Дашівську ОТГ було під'єднано до всеукраїнської системи Громадських бюджетів. Збір пропозицій та громадських ініціатив розпочнеться весною 2020 року. Слідкуйте за повідомленнями на веб сайті та офіційній сторінці у Фейсбук!! Будьте активними!

АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТІ