День пам'яті жерт голодоморів

Дата: 22.11.2019 14:41

22 листопада на території Дашівської ОТГ були проведені  національні пам'ятні заходи, присвячені мільйонам жертв Голодомору 1932-1933 років.  За участю селищного голови Сергія Тітаренка, членів виконавчого комітету,   керівників колективів та громадськості у смт Дашів було проведено Мітинг-реквієм, поминальну панахиду та  покладання квітів до Пам'ятного знаку   жертв Голодомору 1932-1933 років.
У суботу 23 листопада  о 16-00 год  в Україні проводиться всеукраїнська акція «Запали свічку».  Кожен охочий може згадати загиблих українців та запалити свічку на своєму підвіконні. Метою акції  є об'єднання українців, щоб вшанувати пам'ять про один із найбільших злочинів в історії людства ХХ століття.