Громадське обговорення генерального плану смт Дашів

Дата: 27.11.2019 08:34

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про початок процедури розгляду пропозицій громадськості щодо генерального плану та розділу охорони навколишнього середовища смт Дашів.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитись в приміщенні Дашівського міського Будинку культури (смт Дашів вул Горького, 9) в робочі дні тижня з 8-00 год до 17-00 год. Термін проведення громадських слухань 1 місяць з 28.11.2019 року по 27.12.2019 року. Пропозиції та зауваження з даного питання подавати письмово для їх розгляду та узагальнення до відділу земельних відносин Дашівської селищної ради.

Громадські слухання щодо обговорення  генерального плану та розділу охорони навколишнього середовища смт Дашів відбудуться у сесійній залі Дашівської селищної ради 27 грудня 2019 року о 13-00 годині.