Поздоровлення до Нового року та Різдва

Дата: 28.12.2019 17:36

Під гучні оплески жителів, яскраві спалахи новорічних салютів 28 грудня 2019 року у Дашівській ОТГ відбулося урочисте відкриття головної ялинки громади.

З вітальними словами до присутніх звернулися селищний  голова Дашівської об’єднаної територіальної громади Сергій Тітаренко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Долгова. Посадовці привітали усіх з  новорічними та різдвяними святами, побажали здійснення найзаповітніших мрій і бажань, достатку, щастя, благополуччя у родинах, віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої держави, висловили шану та подяку захисникам України.

Святкова ілюмінація селища, виступи учасників художньої самодіяльності КЗ «Дашівський центр культури і дозвілля», новорічні хороводи з Дідом Морозом та Снігуронькою, різдвяна ярмарка,  конкурси та  розваги для малечі створили казкову атмосферу на центральній площі Дашева.

Завершилось святкування запальними танцями під супровід новорічно-різдвяних композицій