Шановні жителі Дашівської громади !

Дата: 25.03.2020 09:56

Cьогодні ми  з вами переживаємо дуже складний та важкий  період нашого життя, коли свідомість кожного з нас може врятувати багатьох людей і тримати ситуацію під контролем.

Тому, в першу чергу, ми звертаємось до наших односельчан, які повернулись із-за кордону з проханням дотриматись САМОІЗОЛЯЦІЇ  не менше 14 днів з дня повернення, навіть при доброму самопочутті. Наполегливо просимо ВАС утриматись від контактів у колах родини та не покидати власні домівки.

При перших ознаках захворювання ТЕРМІНОВО звертатись до сімейних лікарів. Також звертаємось до усіх жителів громади, якщо ви знаєте про випадки недотримання самоізоляції, громадянами, які повернулись із-за кордону, повідомляйте про це виконавчий апарат Дашівської селищної ради за телефоном 3-25-50,   3-22-50, 0976939891.

Таким чином ВИ збережете себе та життя і здоров’я своїх рідних.