Важливе оголошення, щодо відзначення Великодніх днів на території Дашівської громади

Дата: 15.04.2020 15:13

Шановні Дашівчани!

Дорогі брати і сестри!

Наступають Великодні дні,велика радість для кожного із нас, бо Христос Воскрес для всіх. Але разом з тим до нас прийшла біда, яка заставляє всіх берегтися і бути обережним. Тому із-за карантину Церква вимушена приймати такі міри, щоб вберегти своїх людей від цієї біди, яку нам послав Господь сьогодні для нашого смирення. Служба буде в храмі відслужена, але без людей. Освячення пасок біля храму проводитись НЕ БУДЕ, але ми, священники, поїдем машиною на кожну вулицю Дашева, щоб освятити пасхальні корзинки кожному, хто буде чекати біля своїх домівок, біля своїх воріт. Для того, щоб було легше орієнтуватись, нижче вказано приблизний час на кожний район Дашева, коли буде проїжджати машина з освяченням, щоб ви не чекали цілий ранок, а знали коли можна вийти до воріт. Отже, починаємо з Польового:

3,00 год ранку - почнеться освячення з першої половини Польового від Купчинців, де вул. Богдана Хмельницького та Прибережна;

4,00 год - освячення на другій частині Польового, де вул. Колгоспна та Козацька;

5,00 год - вул. Пирогова і багатоповерхівки біля лікарні, для яких буде описано нижче їхні дії;

5,30 год - Новий Дашів, де вул. Калашникова, Володіна, Івана Богуна, Зелена, Молодіжна, Першотравнева та інші;

6,30 год - вул. Центральна і Набережна;

7,00 год - вул. Горького за базар до виїзду, вул. Чкалова, Пушкіна та провулки. ;

8,00 год - Старий Дашів почнеться з Завалля і Гори, де вул. М. Грушевського, Лісова та Михайлівська;

9,00 год - вул. Соборна аж до підстанції і Майдан, де вул. Пилипенка;

10,00 год - Зарічка аж до кінця, де вул. Некрасова.

Тепер для людей, які проживають в багатоповерхівках біля лікарні. Кожен, хто бажає освятити пасочку, на 5-у год ранку може винести свої кошики в двір і, призначивши одну, або дві людини, щоб наглядати за ними, залишити їх для освячення, а самим спостерігати з балконів своїх квартир, щоб не було великого зкупчення. Коли батюшка освятить, по одному, по черзі вийти і забрати свої кошики. Багатоповерхівки, які знаходяться в центрі Дашева, трохи простіше. Хто бажає, може стати на вул. Центральній, приблизно о 6.30 год ранку, на дистанції Зм один від одного (ця вулиця велика і дозволяє розтягнутись людям аж до школи) і батюшка освятить ваші кошики з машини.

Також не забуваєм про засоби особистого захисту, про маски, які повинні бути в кожного, хто виходить на вулицю і про дистанцію, якої потрібно дотримуватись заради нашого блага. Бажано, щоб від сім'ї виходили по одній-дві людини.

УВАГА! Машина не буде заїжджати в маленькі вулички, провулочки татупічки. де знаходяться по пару дворів, тому що фізично неможливо. Прохання виходити, або передавати свої кошики сусідами до більш центральних вулиць.

Давайте ми всі віднесемось з усією серйозністю і відповідальністю до таких обставин. В Пасхальну ніч залишимося вдома, тому що береженого Бог береже. Будем молитись кожен в своїх домівках, дивитись богослужіння по телевізору та інтернету і чекати ранком на батюшку, щоб освятити свої пасхальні корзинки.

Нехай Господь оберігає наше селище і кожного із нас.

Храни всіх Боже!