День працівника Державної кримінально – виконавчої служби України

Дата: 22.04.2020 09:32

22 квітня відзначають своє професійне свято працівники Державної кримінально виконавчої служби України.

В Державній кримінально-виконавчій службі України працює багато професіоналів, які вважають справою честі сумлінно виконувати покладені на них державою обов’язки і звичайно переконані, що їхня професія - престижна.

Правові засади організації та діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України, її завдання та повноваження визначає Закон України «Про Державну кримінально-виконавчу службу України».

На Державну кримінально-виконавчу службу України покладається завдання щодо здійснення державної політики у сфері виконання кримінальних покарань.

Основними принципами діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України є: законність, повага та дотримання прав і свобод людини та громадянина, гуманізм, позапартійність, єдиноначальність, колегіальність при розробці важливих рішень, взаємодія з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, благодійними і релігійними організаціями відкритість для демократичного цивільного контролю.

Іллінецький районний відділ  філії

Державної установи «Центр пробації»

у Вінницькій області