ДАШІВСЬКА ГРОМАДА ГОТУЄТЬСЯ ДО БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

Дата: 21.04.2020 15:48

21 квітня 2020 року медичні працівники закладів охорони здоров’я на території Дашівської ОТГ,  до яких належить станція екстреної медичної допомоги, амбулаторія загальної практики - сімейної медицини та Дашівська міська лікарня отримали благодійну допомогу від народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича та  благодійного фонду «МХП-Громаді». Медики отримали засоби індивідуального засобу: респіратори, бахіли, рукавички, шапочки, окуляри, костюми багаторазового використання та дезинфікуючі засоби.
     Для забезпечення жителів селища засобами індивідуального захисту за рахунок спонсорської допомоги гр. Карловської Світлани Олександрівни Дашівська громада отримала 1700 масок індивідуального захисту. Працівниками  Дашівської селищної ради уже роздано більше  300 масок індивідуального захисту серед жителів смт Дашів. Маски також були надані працівникам комунальних закладів, які на період карантину не припиняють свою роботу, а саме: КП «Житлокомунгосп», Дашівська міська лікарня, Дашівська амбулаторія ЗП-СМ, відділ освіти, культури, молоді та спорту та інші.
      Виконавчий комітет Дашівської селищної ради висловлює щиру вдячність спонсорам за надану благодійну допомогу у боротьбі з коронавірусною інфекцією.