Іллінецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості повідомляє

Дата: 24.04.2020 13:35

Шановні жителі Дашівської громади!

Іллінецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості повідомляє, що ТОВ «Гренвіс», яке займається вирощуванням полуниці (місце розташування – с. Криштопівка, с. Вербівка нашого району), розпочинає набір працівників на полуничних полях. Орієнтовний початок робіт – 25 травня цього року.

Особам, які виявлять бажання працювати на зборі полуниці, необхідно звернутися з відповідними документами та заявою до роботодавця до 1 травня 2020 року.

Роботодавець організовуватиме підвіз працівників, забезпечуватиме масками та рукавичками.

Більш детальну інформацію можна отримати за номерами телефону: 066-405-11-99, 067-958-58-52 (Лариса Володимирівна)