Дата: 30.03.2020 11:21

ПОВІДОМЛЕННЯ

та аналіз  регуляторного впливу

Відповідно до Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" із внесеними до нього змінами, з метою одержання пропозицій,  зауважень громадян та суб’єктів господарювання оприлюднюється проект регуляторного акту – рішення селищної ради "Про  встановлення місцевих податків та зборів на території Дашівської об’єднаної територіальної громади   Іллінецького району Вінницької області на 2021 рік" та аналіз  регуляторного впливу.

Мета прийняття проекту – поповнення доходної частини місцевого бюджету.

З повним змістом зазначених документів можна ознайомитись  на офіційному веб-сайті Дашівської селищної ради (  ТУТ ).

Пропозиції та зауваження  від фізичних та юридичних осіб приймаються  в  письмовому  вигляді  на  поштову  адресу  або електронною  поштою  протягом  місяця  з  дня  оприлюднення  проекту  регуляторного  акту та аналізу регуляторного впливу за  адресою:

22740, Вінницька область, Іллінецький район, смт.Дашів, вул. Горького.9.

E-mail: dashivsilrada@meta.ua.

Проект  носить попередній характер і підлягає уточненню.