З 01.05.2020 р. у закладах освіти Дашівської ОТГ розпочинається прийом заяв про зарахування дітей до 1-го класу

Дата: 28.04.2020 14:17

Відповідно до Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", листа МОН України від 31.03.2020 року №1/9-182 з 01 травня по 31 травня 2020 року в закладах освіти Дашівської ОТГ проводиться прийом заяв про зарахування дітей до 1-го класу.

Прийом дітей до 1 класу закладу загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі.

Для зарахування дитини до 1-го класу батьками або особами,які їх замінюють,надаються наступні документи:

• Заява одного з батьків дитини
  • Копія свідоцтва про народження дитини
  • Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 (Увага! Медичну довідку можна подати по завершенню карантину)

У зв'язку з карантином, прийом документів здійснюється через електронні адреси закладів освіти(або особисто після закінчення карантину, але не пізніше 31 травня 2020 року)

Дашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ( e-mail: dashevshkola@ukr.net )

Кальницька ЗОШ І-ІІІ ступенів (e-mail:kalnyc-scool@ukr.net)

Білківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (e-mail:bilki.shkola@ukr.net)

Копіївська філія Дашівської ЗОШ І -ІІІ ступенів (e-mail:kopyivkaschool@gmail.com)

Кантелинська філія Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (e-mail: kanteluna-school@ukr.net )

Купчинецька філія Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (e-mail:super.kupchintsi_school@ukr.net)

Зразок заяви про зарахування дитини до 1-го класу