Медичні заклади Дашівської ОТГ отримали допомогу від Спецфонду «СтопВірус»

Дата: 14.05.2020 10:27

Для забезпечення медичних працівників засобами індивідуального захисту  13 травня 2020 року медичні заклади Дашівської ОТГ у рамках ініціативи Володимира Гройсмана “СтопВірус” від Вінницького фонду «Подільська громада» отримали  500 медичних  масок, 15 захисних одноразових комбінезонів, 10 пластикових масок, 6 захисних щитків, 2 оприскувача,  50 респіраторів Бук-3, бахіли та дезінфекційні засоби.

Селищний голова Сергій Тітаренко від імені Дашівської громади висловив щиру подяку  фонду за таку важливу та вкрай необхідну  для медичних закладів  допомогу у  протидії розповсюдженню вірусу Covid-19.
 МОЗ попереджує - при перших симптомах респіраторних захворювань необхідно зателефонувати своєму сімейному лікарю. Варто берегти себе та залишатися вдома.  Самоізоляція - найкращий спосіб убезпечити себе від інфікування.

Будьте здорові!