Освітньо-грантова програма для жінок - фермерок – TalentA

Дата: 09.06.2020 11:20

Взяти участь можуть жінки???? віком від 18 років, які мешкають у сільській місцевості ??та зайняті в АПК, котрі мають бажання працювати над проєктами розвитку ????і прагнуть зробити свій бізнес сталим, динамічним та конкурентоспроможним, а також сприяти розвитку громад, у яких проживають та працюють.
Програма передбачає організацію навчального онлайн-хабу TalentA, де 20 жінок-аграріїв, які подолали конкурсний відбір, пройдуть безкоштовний інтенсивний курс навчання під керівництвом фахових експертів та менторів. По завершенні навчання учасниці програми змагатимуться за цільові гранти
Загальний фонд фінансування становить 12000 ???? і буде розподілений між проєктами-фіналістами таким чином:
1 місце – 5000 ????;
2 місце – 4000 ????;
3 місце – 3000 ????.
Для участі в конкурсі до 14 червня потрібно заповнити заявку на сайті www.talenta.org.ua
Програма TalentA заснована за ініціативи та фінансування міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience та при підтримці Фонду ООН у галузі народонаселення, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадської організації «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів».