Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 02.07.2020 10:12

Дашівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого апарату Дашівської селищної ради (посадової особи місцевого самоврядування).

Вимоги до кандидатів:  громадянство України, освіта за кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра відповідного професійного спрямування; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, або державній службі, або в інших сферах управління не менше 3-х років; знання законодавства України та української мови  на високому рівні; знання та практичні навички роботи з пакетом MS Office на високому  рівні .

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см.;
  • копії документів про освіту;
  •  декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік заповнену на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції України, копію документа, який посвідчує особу; ;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: смт.Дашів Іллінецького району вул.Горького,9  - Дашівська селищна рада.

Телефон для довідок – (04345) 3-22-50.