Вітаємо селищного голову Дашівської громади Тітаренка Сергія Володимировича з Днем народження!

Дата: 21.07.2020 08:01

Шановний Сергію Володимировичу!

Прийміть найщиріші вітання з   нагоди Вашого Дня народження від колективу Дашівської селищної  ради. Ми бажаємо Вам так само наполегливо і швидко йти до нових цілей і звершень!

Нехай завжди Вас зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача ніколи не залишає у відповідальних і важливих справах. Бажаємо Вам сили духу і припливу бадьорості кожен день. Натхнення Вам та відмінного стану душі!

Бажаємо, щоб здійснювались Ваші мрії, втілювались в життя плани та ідеї, а успіх та процвітання стали постійними супутниками усіх починань.

колектив Дашівської  селищної  ради.