Оголошено старт Конкурсу "Молода людина року" Дашівської громади

Дата: 20.07.2020 08:37

Увага ! У Дашівській ОТГ оголошено конкурс

«Молода людина року»

З 20 липня по 29 серпня 2020 року Дашівська селищна рада оголошує конкурс «Молода людина року» (положення конкурсу)

Конкурс проводиться з метою відзначення  досягнень молоді у різних сферах суспільного життя, заохочення її до активної участі у громадському житті громади

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

1.3. Конкурс проводиться у 5 номінаціях:

«Відкриття року в галузі культури і мистецтва»

«Відкриття року в галузі освіти»

«Молодіжний лідер року»

«Молодий медичний працівник року»

«Молодий підприємець року»

• 2.1.  Конкурс «Молода людина року» проводиться впродовж червня – серпня місяця з нагоди відзначення Дня Незалежності України (24 серпня)
  • 2.2.  У Конкурсі можуть брати участь громадяни України віком від 14 до 35 років, які проживають та зареєстровані у Дашівській ОТГ Вінницької області.
  • 2.3. Підприємства, установи, організації, відповідно до запропонованих номінацій, визначають претендента на присвоєння звання «Молода людина року» і подають до 16.00 год. 20 серпня  2020 року відділу освіти культури, молоді та спорту  Дашівської селищної  ради (вул. Горького,9,  тел. 3-24-06) наступні документи:
  • - клопотання колективу про присвоєння звання «Молода людина року» від організації;
  • - довідку про кандидата, його діяльність, досягнення у попередньому році та вагомі досягнення за минулі роки;
  • - характеристику-рекомендацію на кандидата з повним зазначенням його посади (класу, курсу, факультету, рангу тощо);
  • - ксерокопію паспорту та ідентифікаційного коду;
  • - 1-2 фото кандидата в електронному вигляді.
  • 2.3. Документи-подання кандидата на присвоєння звання «Молода людина року» приймаються тільки за підписом керівника підприємства, установи, організації.

4.2. Переможці нагороджуються Дипломами, пам’ятними статуетками та цінними подарунками. Учасники Конкурсу, які не стали переможцями, нагороджуються Подяками .

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном  0986649728