Вінницька область, Гайсинський район

Привітання з Днем знань!

Дата: 01.09.2020 08:01

Вітаю всіх жителів громади з Всенародним святом – Днем знань.   День знань -  це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв’язку з минулим. У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Бажаю Вам, дорогі друзі, здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та рідних. Зі святом Вас!

З шаною - Сергій ТІТАРЕНКО, Дашівський селищний голова