Дата: 03.09.2020 16:36

Тривають роботи з капітального ремонту дороги по вулиці Першотравнева в смт Дашів. Роботи виконуються підрядною організацією ТОВ «Леон-Ш ", яка за результатами проведеного тендеру через систему ДП "PROZORRO" визнана переможцем. Завдяки участі Дашівської селищної ради у конкурсному відборі об’єктів вулично-дорожньої мережі серед населених пунктів Вінницької області, вдалось залучити кошти державної субвенції у розмірі 694 499 гривень, що становить 50% загальної вартості, інші 50% - були виділені з місцевого бюджету. Загальна площа ремонту дорожнього покриття складає більше 3000 м. кв.