Державна підтримка сільського господарства: урядові програми 2018

Дата: 01.03.2018 16:26

Шановні колеги!

Щороку в законі про держбюджет визначаються види державних цільових програм на підтримку підприємств АПК та суми витрат на них.

Розподіл видатків держбюджету на 2018 рік, у тому числі для фінансування таких цільових програм, наведено в додатках 3 та 4 до Закону від 07.12.17 р. № 2246-VIII «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (далі – Закон № 2246).

Так, усього у держбюджеті-2018 на фінансування витрат Міністерства аграрної політики, у тому числі витрат на держпідтримку сільгосптоваровиробників, передбачено більше 14,1 млрд грн. Для порівняння: торік на ці потреби було виділено майже 9,5 млн грн. Причому, як і в минулі роки, підтримка може надаватися як на безповоротній, так і на поворотній (надання кредитів) основі.

Детальну інформацію про державну підтримку сільського господарства: урядові програми 2018року:

- фінансова підтримка заходів в АПК шляхом здешевлення кредитів;

- фінансова підтримка заходів в АПК;

- фінансова підтримка розвитку ФГ;

- державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів,    виноградників та ягідників;

-  державна підтримка тваринництва:

-  фінансова підтримка заходів в АПК на умовах фінлізингу;

-  фінансова підтримка сільгосптоваровиробників

та всі необхідні матеріали шукайте на сайті ВОАОМС в розділі: новини    у вкладці «Державна підтримка сільського господарства», або за посиланням http://sg.vn.ua/news/derzhavna-pidtrymka-silskogo-gospodarstva-uryadovi-programy-2018/