Візміть участь у IV Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку

Дата: 20.03.2018 16:31

З метою покращення екологічної ситуації України та сприяння реалізації національної стратегії поводження з відходами, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді,гро- мадська організація Let's do it, Ukraine спільно з міжнародним рухом "Let’s Do It! World" (World Cleanup Day) під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко за підтримки Міністерства молоді та спорту України проводить «IV Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку» ІІ-й етап у період з 30 березня 2018 року.

До участі у заході запрошено представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадського суспільства, активістів молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, районні координатори та волонтери, лідери учнівського і студентського самоврядування, благодійників, донорів, волонтерів.

Основні завдання форуму:
- підвищення обізнаності молоді щодо цінності та важливості волонтерської діяльності;
- пошук інноваційних механізмів щодо створення сприятливих умов для діяльності
волонтерів та волонтерських організацій;
- обмін досвідом у реалізації кращих національних та зарубіжних волонтерських практик;
- популяризація прикладів взаємодії бізнесу та волонтерських організацій;
- створення комунікативної платформи для налагодження співробітництва між органами державної влади та громадськістю у галузі реалізації соціальнозначущих проектів.

Запрошуємо Вас взяти участь у « IV Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку», що відбудеться 30 березня 2018 року у приміщені КМДА о 10:00 за адресою м. Київ, вул.Хрещатик, 36, 4-й поверх, сесійна зала

Друзі! Реєстрацію вже відкрито!
Кількість місць обмежена, тому реєструйтесь швидше!!!