Оголошення ТВК розмір застави

Дата: 11.09.2020 10:28

Відповідно до Виборчого кодексу України та постанови ЦВК від 30 серпня 2020 року № 208 “Про початок виборчого процесу місцевих виборів 25 жовтня 2020 року” Комісія визначила розмір грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Зокрема:

– для виборчого списку кандидатів у депутати обласної, районної, районної у місті ради;

– для виборчого списку кандидатів у депутати сільської, селищної, міської (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше) ради;

– для кандидата в депутати сільської, селищної, міської (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) ради;

– для кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови.

Розмір грошової застави визначено на підставі відомостей Державного реєстру виборців станом на 5 вересня 2020 року, тобто на початок виборчого процесу місцевих виборів, в залежності від кількості виборців.

З метою забезпечення однакового застосування законодавства Комісія затвердила погоджені з Національним банком України Рекомендації щодо контролю за надходженням, обліком та використанням коштів виборчих фондів місцевих організацій політичних партій, кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.

Ці Рекомендації визначають порядок здійснення територіальними виборчими комісіями та банками контролю за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів місцевих організацій політичних партій, кандидати в депутати від яких включені ними до відповідних виборчих списків та зареєстровані відповідною ТВК, кандидатів у депутати, у тому числі включених до виборчого списку організації партії, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови.

ДОДАТОК ДО ПОСТАНОВИ №246 ЦВК

ДЖЕРЕЛО