Впровадження Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту.

Дата: 18.09.2020 08:57

Іллінецький районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області інформує.

В Україні за підтримки Проекту ЄС «Pravo-Justice» створюється Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту. Наказом № 2023/5 від 26.06.2018  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02 липня 2018 р. за № 762/32214 впроваджується порядок формування та ведення Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту.

Що це таке?

Реєстр - інформаційна система, що містить відомості про засуджених, осіб, узятих під варту, та складається з чотирьох модулів (підсистем):

• інформаційно-аналітична підсистема обліку засуджених та осіб, узятих під варту;
  • підсистема електронних сервісів управління справами суб’єктів пробації;
  • підсистема електронних сервісів медичного забезпечення засуджених та осіб, узятих під варту;
  • Єдиний реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Відомості з Реєстру надаються реєстратором ІАС / реєстратором пробації за допомогою програмних засобів ведення цього Реєстру у паперовій або електронній формі у вигляді витягу про запитувані та актуальні на дату й час їх надання відомості щодо засуджених, осіб, узятих під варту, суб’єктів пробації або про відсутність у Реєстрі таких відомостей.

Відомості з Реєстру надаються за заявою фізичної особи щодо відомостей стосовно неї, яка подається реєстратору ІАС / реєстратору пробації в паперовій або електронній формі.

Запуск Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту дозволить створити єдину базу даних інформації про засуджених та ув’язнених, забезпечити оперативну комунікацію між органами та установами пенітенціарної системи, а також забезпечить взаємодію з іншими державними органами, які працюють з реєстрами.

Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, наразі проходить тестову (пробну) експлуатацію.

Іллінецький районний сектор

філії Державної установи « Центр пробації»

у Вінницькій області