Зробимо нашу планету чистою

Дата: 25.09.2020 12:22

З метою збереження природного середовища України, здійснення необхідних позитивних еко – змін, та поширення еко-свідомості у суспільстві Дашівська ОТГ долучилася до Всеукраїнської акції з прибирання зелених зон в рамках Всесвітнього дня прибирання.

В акції взяли участь 13 закладів освіти, 8 клубних закладів, 5 бібліотек;, 190 учасників різних категорій населення. Було зібрано 829 кг сміття, в тому числі 495 кг вторинної сировини.  Головний результат акції – це приклад громадянської активності, позитивний досвід свідомого відповідального ставлення до навколишнього середовища, нагадування, що  природа – живий організм, який потребує уваги та дбайливого ставлення заради майбутніх поколінь.