Тренінг для самозайнятих жінок Вінниччини

Дата: 07.10.2020 11:54

Проект ПРОМІС оголошує набір учасниць на тренінг для самозайнятих жінок у Вінницькій області, який відбудеться 15-16 жовтня у Вінниці. Дедлайн – 7 жовтня.

Цільова аудиторія:

• жінки, які мають намір відкрити власну справу;
  • жінки, які вже розпочали підприємницьку діяльність;
  • жінки-представниці місцевих громад Вінницької області;
  • жінки, які перебувають на обліку у фондах зайнятості;.

В результаті участі у тренінгу учасниці:

• отримають необхідні знання, навички та вміння, щоб приймати зважені рішення щодо початку та розвитку власного бізнесу;
  • дізнаються, де шукати сучасні ідеї для власної справи;
  • ознайомляться із методами розрахунку показників беззбитковості бізнесу;
  • навчаться обирати серед груп оподаткування та видів економічної діяльності ті, які найдоречніші для обраного формату ведення бізнесу;
  • ознайомляться з успішними кейсами по розширенню аудиторії у тому числі виходу на міжнародні маркетплейси;
  • розвинуть навички фотозйомки та копірайтингу для успішних продажів онлайн;
  • навчаться базовим технікам підвищення впевненості у собі, підтримки мотивації та розширення підприємницьких можливостей.

Також учасниці отримають пост-тренінгові консультації від експертного кола Проекту ПРОМІС.

Бажаючих взяти участь у тренінгу просимо до 7 жовтня 2020 р. заповнити онлайн-анкету.

Проект ПРОМІС залишає за собою право відбору учасників та учасниць. Відібрані до участі, будуть повідомлені про деталі та місце проведення тренінгу.

У випадку питань щодо тренінгу просимо контактувати з регіональною координаторкою Проекту ПРОМІС у Вінницькій області Оксаною Бондар, obondar@pleddg.org.ua, тел. +380-067-4331033.

ДЖЕРЕЛО