Привітання Дашівського селищного голови з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2020 09:51

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу. Своєю плідною працею і силою духу ви звеличуєте рідний край та примножуєте велич надбань Дашівщини.
Щира вдячність вам за вашу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.
Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей. Тож нехай не полишає вас завзятість та енергія, сила волі та витримка.
Висловлюю Вам вдячність за професіоналізм, любов до прекрасного і прагнення прищепити цю любов іншим. Цей святковий день є визнанням Ваших заслуг, людей творчих, емоційних, які глибоко відчувають, допомагають усім нам розуміти і цінувати прекрасне, дбають про естетичне і моральне виховання, сприяють збереженню народних традицій і звичаїв.
Здоров'я, добра, благополуччя вам і вашим сім'ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Дашівський селищний голова
Сергій Тітаренко