У громаді продовжуються роботи з розчистки доріг від снігу

Дата: 15.02.2021 09:52

У зв’язку з погіршенням погодних умов та хуртовинами, які тривали протягом останніх декількох днів, працівниками комунальних служб та с/г виробників Дашівської територіальної громади активно проводились заходи щодо розчищення снігових заметів.

Для розчищення населених пунктів Дашівської громади від снігу було залучено 4 одиниці комунальної техніки. Для того, щоб звільнити всю територію від снігу залучено техніку суб'єктів господарювання, а саме: ТОВ «Гренвіс», ФОП Мордюк О. О., ФГ «Копіївський лан», ТОВ «Світоч», ТОВ «Авангард», СТОВ «Надія», ТОВ «Агрофірма Дар», ПП «Агрофірма Рось», ФГ «Гарант ПАН», ФГ «Перемога», СП ТОВ «Райффайзен -Агро», ФОП Кобець М. М., ФОП Стоцький В. М., СТОВ «Дружба», ФОП Бондар І. П., Оганесян С. П.

Спецтехніка працювала усі вихідні фактично цілодобово (з 5 год ранку до 12 год ночі). Першочергово розчищали центральні дороги та дороги між населеними пунктами громади, потім вулиці у населених пунктах.

Крім того, додатковою проблемою стало таке небезпечне природне явище як ожеледиця. З метою убезпечення мешканців громади працівниками КП «Житлокомунгосп» було посипано піскосумішю найгірші, з точки зору пересування, ділянки доріг.

Висловлюємо щиру подяку комунальникам, водіям спецтехніки та сільгоспвиробникам за організованість, професіоналізм та невтомну працю, завдяки яким вдалось своєчасно та якісно провести розчистку доріг на території Дашівської територіальної громади.

Боротьба зі сніговими заметами триває…