Увага! Вакансія!

Дата: 01.03.2021 11:00

Дашівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад - адміністраторів Відділу організації надання адміністративних послуг Дашівської селищної ради (посадових осіб місцевого самоврядування):

1). Адміністратор у віддаленому робочому місці с.Леухи Дашівської селищної ради Гайсинського району Вінницької області.

2). Адміністратор у віддаленому робочому місці с.Білки Дашівської селищної ради Гайсинського району Вінницької області.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, бакалавра (за рішенням суб’єкта призначення), вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, знання законодавства України; знання та практичні навички роботи з пакетом MS Office на високому рівні .

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• резюме;

• заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

• заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

• дві фотокартки розміром 4х6 см.;

• копії документів про освіту;

• копію трудової книжки;

• декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік заповнену на офіційному веб – сайті Національного агентства з питань запобігання корупції України,

• копію документа, який посвідчує особу;

• копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції",  а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень відповідних посад.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу за адресою: смт Дашів Гайсинського району Вінницької області вул.Горького,9 - Дашівська селищна рада. Телефон для довідок - (04345) 3-22-50.