Вуличне освітлення населених пунктів – один з пріоритетних напрямів роботи Дашівської громади

Дата: 15.03.2021 16:39

З метою  забезпечення комфортних умов проживання місцевих жителів  та підвищення безпеки учасників дорожнього руху в нічний час у с. Кам’яногірка Дашівської територіальної громади розпочались  роботи з проведення нічного освітлення центральних вулиць Соборна та Миру. Роботи проводяться працівниками КП «Житлокомунгосп» за рахунок коштів місцевого бюджету. Також,  з метою зниження рівня небезпеки для місцевих жителів та покращення естетичного вигляду громади, працівниками КП проводяться роботи з благоустрою та розчищення аварійних дерев та порослі біля нежилих та занедбаних господарських дворів в с. Кам’яногірка.