Ювілейний день народження святкує почесна жителька села Купчинці, Герой Соціалістичної Праці, Коцюруба Марія Іванівна

Дата: 17.03.2021 09:14

З цієї нагоди з вітальними словами до неї завітали  Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко, перший заступник селищного голови Володимир Любаревич, староста сіл Купчинці, Яструбинці, Волошкове Валентина Мазур та представник СХК «Вінницька промислова група» Тетяна Головченко.   Представники влади подякували Марії Іванівні за  багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи у розвитку сільського  господарства, наполегливість та ініціативність. Вручивши подарунки та квіти, гості побажали  іменинниці міцного здоров’я, щастя,  благополуччя та активного довголіття.