Ветеринарна медицина інформує

Дата: 18.03.2021 16:50

Відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 17.03.2021 року №23.1-7/6061 повідомляємо, за інформацією з Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів набрали чинності та підлягають виконанню:

1. наказ Мінекономіки від 25.02.2021 року № 393 „ Про затвердження Розмірів платних послуг, які надаються міжрегіональними головними управліннями Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на державному кордоні і установами, що належать до сфери управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, з питань ветеринарної медицини, пов’язаних з проведенням експортно-імпортних операцій та транспортуванням територією України об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, перевірки ветеринарно-санітарного стану транспортних засобів” зареєстрований у Мін’юсті 12.03.2021 року з № 3 14/35936;
  2. наказ Мінекономіки від 25.02.2021 року № 395 „ Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13 лютого 2013 року № 96 „ Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини, захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, які надаються органами    та    установами,    що    входять    до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби”, зареєстрований у Мін”юсті 12.03.2021 року з № 315/35937.

Згідно даних наказів інформуємо, що з 12.03.2021 року зросли тарифи за надання ветеринарних послуг в середньому на 30-40%. Просимо прийня ти до відома та довести інформацію до утримувачів сільськогосподарських тварин.