Працівники КП "Житлокомунгосп" продовжують роботи з благоустрою

Дата: 25.03.2021 17:30

Щоденно працівники КП "Житлокомунгосп" виконують роботи по прибиранню балансових територій і докладають всіх зусиль для їх утримання у належному стані. Днями вони провели санітарну обрізку дерев та обрізання порослі біля них у с. Кам'яногірка, Китайгород та Білки. Обрізане гілля подрібнюється за допомогою спеціальної машини та передається для опалення на заклади соціальної сфери громади. Це дає можливість покращити екологічний стан середовища, оскільки не виділяється шкідливий дим під час спалювання гілля, а також частково зекономити бюджетні кошти на придбання палива.

Санітарна обрізка дерев проводиться з метою видалення сухих, гнилих або уражених хворобами чи паразитами гілок. Такі гілки являють собою чималу небезпеку - при різких поривах вітру чи невеликому накопиченні снігу вони можуть зламатися та нанести шкоди людям, автівкам, лініям електропередач та будівлям, що знаходяться під ними.