У смт Дашів проведено акцію з озеленення населеного пункту

Дата: 02.04.2021 15:55

Фото без описуФото без опису

У рамках двомісячника з благоустрою на території смт Дашів була проведена акція з озеленення території селища. Висаджено близько  2 сотень саджанців дерев та декоративних кущів. У акції взяли участь працівники Будинку культури, комунального підприємства, селищної ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту та ін. Висадка зелених насаджень  покликана не лише озеленити   наше селище, а й   долучити  кожного  до порятунку  природи,  до   особистого внеску  в її розвиток.

Виконком селищної ради та селищний голова Сергій Тітаренко висловлює вдячність всім, хто взяв активну участь у заході. Лише власним прикладом можна привернути увагу мешканців селища, підростаюче покоління  до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища,  до збереження та примноження природної спадщини