Позачергове засідання комісії з надзвичайних ситуацій Дашівської селищної ради

Дата: 02.04.2021 16:50

Фото без опису Сьогодні, 02.04.2021 року під головуванням Дашівського селищного голови Сергія Тітаренка  відбулось позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС Дашівської селищної ради. На виконання протоколу №8 обласної комісії з ТЕБ та НС на  порядок денний засідання було винесено питання «Про затвердження на території Дашівської громади посилених обмежувальних протиепідемічних заходів та забезпечення контролю за їх дотриманням».

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, за результатами обговорення прийнято рішення про заборону з 3 до 12 квітня 2021 року:

• проведення всіх масових розважальних, спортивних та інших заходів;
  • проведення культурних масових заходів;
  • приймання відвідувачів у закладах культури;
  • діяльність культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 м. кв.
  • відвідування закладів освіти, крім закладів дошкільної та спеціальної освіти.
  • призупинення Леухівського ДНЗ «Барвінок» (на невизначений термін).

Суб’єктам господарювання усіх форм власності:

• забезпечити маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами не менш, як 1,5 метра, в т. ч. перед входом до приміщення закладу;
  • забезпечити усіх працівників усіма необхідними засобами індивідуального захисту;
  • забезпечити централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери, урни.