Озеленення територій – турбота про довкілля.

Дата: 06.04.2021 10:19

Роботи з озеленення території Дашівської громади тривають. В рамках двомісячника по благоустрою  у більшості населених пунктів громади проведено  озеленення території. Зокрема,  05.04.2021 року в смт Дашів було проведено озеленення прибережної зони річки Сіб та «спортивного містечка», де працівниками КП «Житлокомунгосп» висаджено 45 туй. У с. Леухи на території сільського парку, школи та біля дитячого садочка висаджено 235 дерев, серед яких сосни, клени, липи. Щира подяка усім працівникам, які проводять благоустрій нашої громади, роблять нашу громаду ошатною та комфортною.

Адміністрація Дашівської селищної ради звертається до всіх мешканців громади  з проханням впорядкувати прилеглі території своїх земельних ділянок і, по можливості, провести їх озеленення.

Усі бажаючі можуть долучитись до  благоустрою та озеленення території громади, зокрема, 09.04.2021 року в смт Дашів, працівниками КП «Житлокомунгосп» буде проводитись благоустрій скверу (на Польовому за зупинкою)