Робоча зустріч представників Фонду соціального страхування із представниками органів влади, медицини та засобів масової інформації

Дата: 16.06.2021 16:40

Іллінецьким відділенням управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області 14 червня 2021 року організовано та проведено нараду- «круглий стіл» в якій взяла участь начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Кривоконь А.В., заступник Іллінецького міського голови Трохимець Л. М., в.о. начальника Іллінецького відділення Бусійок Г.П. та страховий експерт з охорони праці Кирилюк В.Д.. На нараді були присутні головні лікарі,- Садик М.І. , Галушка О.І., Атаманчук А.В., Коваль В.І., заступники головних лікарів , голови ЛКК, начальники медичних частин територіальних закладів охорони здоров’я Іллінецької міської ради, Оратівської та Дашівської селищних рад та представники засобів масової інформації.

Обговорено за круглим столом слідуючі питання:

- про забезпечення застрахованих осіб відновним лікуванням після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду;

- про взаємодію Іллінецького відділення, закладів охорони здоров’я у вирішенні питань по наданю застрахованим особам медичних і соціальних послух та створення належних умов праці медичним працівникам;

- про дотримання і виконання Порядку розслідування обліку нещасних випадків професійних захворювань та аварій на виробництві, аналіз гострого професійного захворювання медичних працівників за період 2020-2021 рік;

- інші питання, що виникають при організації оздоровлення дітей в літній період.

Начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області Кривоконь А.В. акцентувала увагу на необхідності проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи в даному напрямку серед застрахованих осіб за допомогою районних газет, радіомовлення, сайтів органів влади та серед застрахованих осіб, які проходять лікування в стаціонарних відділеннях лікувальних закладів, щодо можливості отримання хворими відновлювального лікування за кошти Фонду соціального страхування України.

Ознайомила медичних працівників з оновленим Переліком санаторно-курортних закладів у розрізі профілів медичної реабілітації. Наголосила присутнім щодо дотримання вимог при оформленні медичної документації під час стаціонарного лікування застрахованих осіб.

В.о. начальника відділення Бусійок Г.П. звернула увагу представників медицини на факти затримки комісіями термінів розслідування гострого професійного захворювання на COVID-19, що призводить до несвоєчасного забезпечення соціальними гарантіями потерпілих медичних працівників . На завершення робочої наради висловлено подяку всім присутнім за активну співпрацю з надією на біль плідні результати спільної діяльності із вирішення вище озвучених питань.

Для отримання інформації та консультації можна звернутись до спеціалістів Іллінецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області за тел.: (04345) 2- 11-55

Іллінецьке відділення управління

виконавчої дирекції Фонду соціального