Представники  Департаменту фінансів Вінницької обласної  державної  адміністрації відвідали Дашівську територіальну громаду

Дата: 17.06.2021 16:08

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 17 червня 2021 року представники  Департаменту фінансів Вінницької обласної  державної  адміністрації відвідали Дашівську селищну територіальну громаду для надання практичної допомоги в галузі бюджету і фінансів. В  обговоренні взяли участь  Олександр Горба - заступник директора-начальник управління бюджетної політики Департаменту фінансів, Інесса Ратушняк- заступник директора - начальник управління регіонального розвитку та взаємодії з місцевими органами влади Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, Андрій Шарій - начальник відділу методології та організації бюджетного процесу та Олександр Іванишин  - завідувач сектору аналізу і контролю виконання місцевих бюджетів. Під час зустрічі працівникам фінансової сфери Дашівської селищної ради  надавалась практична та методологічна допомога з питань організації бюджетного процесу,  проведення публічних закупівель, наповнення місцевого бюджету,  забезпечення функціонування комунальних підприємств та  надання їм фінансової підтримки.