Урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 17.06.2021 17:56

Сьогодні у Дашівському міському БК  відбулись урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко  привітав працівників галузі охорони здоров’я громади  із професійним святом. У вітальному слові селищний голова  зазначив, що влада громади  одним із головних завдань вважає підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення статусу медичного працівника та  побажав медикам шани та вдячності від пацієнтів, міцного здоров’я та втілення  усіх планів і задумів. Також з вітальним словом звернувся до медиків громади депутат Вінницької обласної ради Павло Мороз, який подякував працівникам охорони здоров’я за плідну працю, добросовісне виконання своїх обов'язків та наголосив, що праця людей цього фаху є однією із найголовніших серед професій. За багаторічну сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника,  селищний голова та депутат обласної ради  вручили подяки та грошові винагороди кращим медичним працівникам громади. Привітали своїх колег і керівники закладів охорони здоров’я територіальної громади Анатолій Атаманчук, Василь Коваль та Руслан Пойта.

Гарний настрій та святкову атмосферу в залі підтримували вокальні та танцювальні номери.