Дотація за приріст поголів’я корів власного відтворення у 2021 році

Дата: 08.07.2021 14:45

Суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів в поточному році надається спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів власного відтворення (за кожну наявну прирощену корову, на яку збільшено основне стадо станом на 01.07.2021 року порівняно з наявним поголів’ям корів на 01.01.2021 року) в розмірі 30000 гривень за одну голову.
     Для отримання дотації за приріст корів суб’єкти господарювання подають до 1 вересня 2021 року Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації заявку та документи. Вчасно поданими вважається заявка та документи, які надійшли до Департаменту та зареєстровані в системі документообігу.
    Форми заявки та документів знаходяться ТУТ