Виробнича нарада – зустріч керівниками управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області із працівниками Іллінецького відділення

Дата: 13.07.2021 13:27

08 липня 2021 року начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Власюк Ірина Василівна та заступник начальника управління- начальник юридичного відділу Лимар Андрій Вікторович відвідали Іллінецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.

Проведено робочу нараду із працівниками Іллінецького відділення .

Начальник управління Ірина Власюк довела інформацію про виконання основних завдань з діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області за перше півріччя 2021 року.

Заступник начальника управління Андрій Лимар закцентував увагу присутніх на питаннях юридичного забезпечення функціональних обов’язків спеціалістами відділення.

В.о. начальника Іллінецького відділення Галина Бусійок та працівники відділення, головні спеціалісти Наталя Боднюк, Тетяна Бондар, Вікторія Гаврилюк, Наталя Пасічнюк і страховий експерт Валентина Кирилюк прозвітували про виконання планових завдань за перше півріччя поточного року.

Керівництвом управління надано відповіді та роз’яснення стосовно вирішення ряду проблемних питань, які виникають в процесі діяльності.

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Власюк Ірина Василівна підсумувала результати наради та поставила завдання до виконання на період III –го кварталу 2021 року.

Іллінецьке відділення УВД ФСС України

У Вінницькій області.