Хоровий колектив "Дашівські передзвони" - лауреат Міжнародного фестивалю- конкурсу хорового мистецтва імені Віталія Іжевського " Над Собом пісня дзвінко ллється"

Дата: 16.07.2021 15:04

Хоровий колектив "Дашівські передзвони" - лауреат Міжнародного фестивалю- конкурсу хорового мистецтва імені Віталія Іжевського " Над  Собом пісня дзвінко ллється", який відбувся 16 липня в Іллінцях.
За підсумками почесного та авторитетного журі колектив нагороджено дипломом лауреата фестивалю ІІ ступеня та грошовою премією від родини Іжевських.
  2 місце в Міжнародному фестивалі - це висока оцінка роботи всього колективу, і насамперед його керівника - Романа Онофрійчука, концертмейстера Володимира Карпенка, кожного із учасників хору.
Серце переповнює гордість  від здобутої перемоги, адже  ця перемога ще і ще раз підтверджує високий рівень виконання, сценічну культуру , кропітку  працю , наполегливість та прагнення до нових творчих здобутків.
Дашівська громада може по праву гордитися таким колективом, який є обличчям  культурної спільноти  Дашівщини, створює імідж громади, де люблять, шанують та бережуть  свою духовну спадщину.