Дата: 09.08.2021 11:45

Дашівська селищна рада звертається до мешканців смт Дашів, які мають у власності земельні ділянки  з проханням з'явитись у відділ земельних ресурсів селищної ради та отримати повідомлення про нарахування земельного податку.
При собі необхідно мати копії правовстановлюючих  документів (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, державний акт, договір купівлі-продажу, свідоцтво про право на спадщину і т.д.), ідентифікаційний код та паспорт власника.
Для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку до  25.08.2021 р.
З питань сплати земельного податку та отримання повідомлень звертатись за тел. 096 874 0766 Фіяло Вероніка Володимирівна.
Вдячні за розуміння!