День Знань!

Дата: 01.09.2021 07:30

Для першокласників – це свято Першого дзвінка, а в цілому, свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, студентів, вчителів, викладачів та батьків.

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.

Діти працівників уповноважених органів з питань пробації цього річ підуть на перший дзвінок до школи вперше і стануть першокласниками, а дехто став старшокласником – та стоїть на порозі дорослого життя.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Вінницький районний сектор № 1

філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області