Дорогі діти та батьки! Шановні педагоги!

Дата: 01.09.2021 16:46

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

Перше вересня – особливе свято для всіх, хто навчається і навчає. Для школярів це новий відрізок життя, насичений яскравими подіями, першими випробуваннями та перемогами. Нехай для вас сходинки до вершин науки будуть легкими та цікавими, а отриманні знання в майбутньому відкриють перед вами величезні  перспективи!
Для педагогів це свято знаменує початок нового етапу в роботі, втілення творчих задумів і сподівань. Нехай знання і навички, отримані у новому навчальному році вашими вихованцями, стануть запорукою успішного майбутнього нашої громади та всієї України. Мудрості вам, терпіння, професійного успіху та постійного творчого зростання!
Нехай цей навчальний рік буде корисним і вдалим у всіх починаннях!

Зі святом вас!
З новим навчальним роком!

З повагою, Дашівський селищний голова                                                       Сергій ТІТАРЕНКО