Дата: 15.09.2021 09:50

Оголошення!

Засідання виконавчого комітету Дашівської селищної ради 8 скликання №13 від 24.09.2021 року о 14.00 год.

Порядок денний

1. Про відзначення Дня  захисника України та Дня Українського козацтва на території Дашівської селищної територіальної громади

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги мобілізованим учасникам бойових дій АТО та сім’ям загиблих учасників АТО з нагоди Дня захисника України

1. Про затвердження плану заходів у зв’язку з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру  на території Дашівської селищної територіальної громади

1. Про відзначення на території Дашівської селищної територіальної громади  Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

1. Про готовність підприємства житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери громади до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2021-2022 років

1. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Заболотного Р.С., 03.06.1989 р.н., відносно малолітньої доньки Заболотної А.Р., 18.04.2012 р.н..

1. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Лебедевича І.П., 01.08.1986 р.н., відносно малолітньої доньки Лебедевич В.І., 31.12.2010 р.н.

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дашівської селищної ради від 29.01.2021 року №7 «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дашівської селищної ради 8 скликання»

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дашівської селищної ради від 29.01.2021 року №10 «Про утворення комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дашівської селищної ради»

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дашівської селищної ради від 24.02.2021 року №35 «Про утворення Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок  і чоловіків при виконавчому комітеті Дашівської селищної ради»

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дашівської селищної ради від 26.03.2021 року №51 «Про створення Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді»