Допуск працівника до роботи з підвищеною небезпекою

Дата: 20.09.2021 14:54

Фото без описуІллінецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області нагадує роботодавцям  Іллінецької, Оратівської, Дашівської територіальних громад що порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці з організації виконання робіт підвищеної небезпеки приводять до нещасних випадків або до травмування людей  на підприємстві. Тому, роботодавець перед тим, як допустити   працівника до роботи , який  залучаєтеся до виконання робіт з підвищеною небезпекою, та де є потреба у професійному доборі,  необхідно дотримуватись таких вимог, а саме:

1. Видати  наказ про прийняття працівника на роботу.
  2. Ознайомити працівника з:                                                                                                                                                                                         - правилами внутрішнього трудового розпорядку;

- посадовою (робочою) інструкцією;

- результатами  атестації робочого місця за умовами праці;

- колективним договором- за його наявності.

1. Проінформувати працівника під розписку про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів.
  2. Направити працівника на медичний огляд.
  3. Провести  працівнику вступний інструктаж з питань охорони праці.
  4. Провести працівнику спеціальне навчання та перевірку знань з питань охорони праці, навчання з електробезпеки  та з пожежно-технічного мінімуму.
  5. Провести працівнику первинний інструктаж на робочому місці з питань охорони праці.
  6. Видати наказ  про допуск до стажування працівника .
  7. Організувати  стажування  працівника протягом 2-15 змін.
  8. Видати наказ про допуск працівника до самостійної роботи.

Вразі необхідності отримання додаткової інформації та консультацій з питань охорони праці звертайтеся до Іллінецького відділення УВД ФСС України у Вінницькій області за адресою: вул. Соборна, 22 та телефоном (04345) 2-13-73.

Іллінецьке відділення УВД ФСС України

у Вінницькій області.

Підготувала: Страховий експерт з охорони праці

Кирилюк В.Д.